איזו מתנה להעניק לאשה החוגגת את יום הולדתה ביום הנישואים?

איזה מתנה להעניק לאשה החוגגת את יום הולדתה ביום הנישואים?

איזה מתנה להעניק לאשה החוגגת את יום הולדתה ביום הנישואים?  יום הולדת ביום הנישואים שמחה גדולה כפולה ולעיתים רצון למשהו יחודי, שיבטא את מי שאנחנו,  הסיפור הבא ממחיש זאת. הם זוג לא צעיר, היא כבר בת 70 ויחד עשו כברת דרך לא קטנה ,בקרוב יחגגו 50 שנות נישואים.
אני מכירה אותם, היא אוהבת את התכשיטים שאני מעצבת, אם כי היא קצת גדולים לה לפעמים ובכול פעם שביקרה בסטודיו שלי ביקשה “משהו כזה, טיפה קטן יותר..”

מתנה לבת 70 ויום נישואין זו מתנה מחייבת! לכן היא היגעה אלי לסטודיו קודם לבד, הביטה מסביב, על השולחן שלי עדיין קצת בלאגן של פתיחת חבילה שרק היגיעה מיציקה ,” זהו אני יודעת מה אני רוצה” סיננה.
למחרת הם הגיעו יחד ,התכשיט כבר היה מוכן , רביד לצוואר ,מעוצב מחוליות של צבר יבשות, יציקת כסף 925, בתוספת של צבע טורקיז, לרביד מצורפים זוג עגילים קטנים מאותם יחידות .בהחלט סט מרשים ומיוחד.
” את זה אני רוצה” והוא מוסיף “למה לא? הרי זו שמחה כפולה נכון?”
בשקט הוא לחש לי ” מחר, אני אבוא לקחת את התכשיט, את תארזי לי באריזת מתנה?”
“גם אריזת מתנה וגם שי קטן” השבתי ,הרי יום הולדת 70 ויום נישואין 50
הם אירוע מחייב נכון?

אז מה הם חלק מאפשרויות העיצוב בסטודיו?

בסטודיו רחלא עיצובים תוכלו לבחור מתנות אישיות ומיוחדות לימי הולדת, ימי נישואין, או סתם לרגש מישהו אהוב. בסטודיו רחלא המגוון ייחודי וגדול, לצעירות וצעירות ברוחן, כל תכשיט הוא ייחודי ואוצר בתוכו סיפור וזיכרון.
אני שמחה ליצור עבורכם מאוסף האלמנטים שאני מעצבת את התכשיט המושלם שאתם תבחרו. חלקי הצבר שאני מלקטת לתכשיטים שלי , מהווים עבורי אין ספור אפשרויות עיצוב, מתכשיטים אובר סייז עם נוכחות בולטת , לתכשיטים בעיצוב מוקטן יותר למי שמעדיפה סגנון יותר סולידי.
כל התכשיטים הם יצירה ארוכה בעבודת יד ,אני יוצרת בכסף 925 , פליז בציפוי זהב.
ראיתם משהו שאהבת ואתם רוצים אותו בזהב? אני אגיש לכם הצעת מחיר ליציקות בזהב 14Kאו 18K ואתם תחליטו.  מגוון האפשרויות אין סופי ובסטודיו רחלא נשמח למצוא לכם את התכשיט שהכי קרוב ללבכם.
באהבה והנאה
רחלה

לעוד מידע מעניין על תכשיטים לחץ כאן

דילוג לתוכן