עגילים מיוחדים

מציג את כל 28 התוצאות

עגילי חישוק

עגיל מכנף נאה קטן

300
מבצע
מבצע
מבצע

עגילים גדולים מיוחדים

עגילים הם אחד מהתכשיטים המשמעותיים ביותר, אם לא המשמעותי שבהם. לבחירת עגיל יש משמעות על הנראות הכללית, על איזון מראה הפנים ועל הגדרת סגנון הופעה. עגילים מיוחדים לאישה הם אמירה בולטת. לעיתים, על מנת לשדרג הופעה ולהפוך אותה מאנמית למלאת עניין, טעם וטאצ’ ייחודי, חסרים לא יותר מזוג עגילים מיוחדים. אצלי תמצאו מגוון רחב עגילים מיוחדים לנשים – כך תבצעו בחירה אופטימלית.

עגילים מיוחדים להופעה מושלמת

את בדרך לצאת לפגישת עבודה משמעותית, רגע לפני היציאה מהבית את מציצה בראי ומשהו חסר לך. את בודקת: השמלה מונחת היטב, המגף משדר יוקרה מאופקת, השיער משדר זרימה נינוחה – לכאורה, הכל בסדר. מה אם כן נעדר מההופעה ואיך ניתן להוסיף לה חן ייחודי? לפעמים ההבדל בין הופעה טובה למושלמת הוא זוג עגילים מיוחדים לאישה. כל אישה חייבת בארסנל שלה, קופסת תכשיטים ובה זוגות עגילים יוצאי דופן כאךו שישדרגו כל הופעה סולידית ויתנו קריצה קלילה במראה ייצוגי מוקפד. איך לבחור עגילים בהתאמה אישית שייחודיים לך?

בחירת עגילים מיוחדים בהתאמה לפנים

ייתכן ותפגשי בחלון הראווה עגילים גדולים שימשכו את תשומת ליבך, לפני שאת שולפת את האשראי אנו ממליצות לך לקרוא את השורות הבאות ולבדוק האם העגיל באמת מתאים למבנה פנייך או שהוא תואם רק את פניה של אחותך (בכל מקרה, את מוזמנת ליטול את כתר ‘אחות השנה’ ולרכוש לה זוג…). 

  • בעלת פנים עגולות – לצורך איזון אופטימלי של תווי הפנים מומלץ לך לענוד זוג עגילים מיוחדים במבנה צר ומאורך. עגילים מסוג זה יוצרים אשליה של מבנה פנים ארוך יותר ויוצרים זוויתיות המרככת את המראה העגול. המלצה נוספת: הימנעי מעגילים בצורת שוק ועגילים במנה צמוד לאוזן שמעגלים עוד את צורת הפנים.
  • בעלת פנים במבנה אובלי – מכיוון שצורת פנים זאת היא מאוזנת מאוד, סוגי עגילים רבים מתאימים לך, תוכלו לבחור בין עגילים מיוחדים מאורכים, עגילים צמודי אוזן ועגילי חישוק בסגנון עתיר נוכחות.
  • בעלת מבנה פנים צר – לך נמליץ לענוד עגילים עגולים, עגילים בעלי נפח ועגילים בגזרת חישוק. עגילים אלו יוספו לנפח למבנה פנייך ויעניקו להם מראה רחב משהם באמת. 
  • עגילים לבעלת מבנה פנים מרובע – פנים מרובעות מאופיינים בזוויתיות ומבנה לסת חד. לך מומלצים כל העגילים הנושאים אופי רך, עגול ונטול זוויות. העדיפי ענידת עגילים למעלה מקו הלסת על מנת למנוע את הדגשת קווי המבנה הברורים.

התאמת עגילים מיוחדות לשאר ההופעה

יש להקדיש תשומת לב למידת ההתאמה של סגנון העגיל ועיצובו לבין שאר הופעה. ככלל, עגילים מיוחדים בצורה יוצאת דופן או בשילוב צבעים בלתי שגרתי, לרוב יתאימו להופעה בסגנון סולידי, שמלה בצבע אחיד ולמראה קלאסי. בצורה כזו הם יוכלו למצות את הפוטנציאל שלהם ו’להרים את ההופעה’, עגילים מלאי נוחות בהופעה מלאת נוכחות אף היא, במקרה הטוב, ייבלעו ויהיו חסרי משמעות, במקרה הפחות טוב הם ישדרו גיבוב פריטים בלתי מוצלח ויפגמו במראה הכללי.

ביגוד מקושקש בגזרה מיוחדת יסתפקו בנוכחות של עגילים עדינות מאוד. עגילים מיוחדות תבצענה עבודה מצוינת דווקא על בסיס ביגוד שאינו מתאפיין ב’רעש’ עיצובי בולט.

עגילים שיוצרים טוויסט מרגש

תוכלו להשתמש בעגילים על מנת לשבור מראה חד גוני ולייצר עניין וצבע. כך בגדים בשחור לבן מתאימים מאוד לשילוב עם עגילים ייחודיים לאישה בגווני הצהוב, ורוד או ירוק. בגדים בגווני האפור ישתלבו עם עגילים בחרדל, כתום תפוז או כחול רויאל. אפשרי לעגילים לייצר תפנית במראה הכללי, העזי לתבל את הנראות הכללית בזריקת צבע פיקנטית – הם ישדרגו לך את ההופעה וייתנו לה טאצ’ אישי מקסים.

עגילים גדולים מיוחדים שתואמים את מסגרת התקציב

עגילים גדולות יותר לא מחייבות בהכרח מחיר גבוה יותר. אנו ממליצים לך להגדיר מראש מהו אופי התקציב ולהגביל מסגרת מוגדרת מראש. בצורה כזו הקנייה תיעשה מתוך מקום מושכל ותתבצע בקלות רבה יותר. כמובן שיש להגיע בגישה גמישה ובמידה ואת מתחברת לזוג עגילים מסוים שמשיג עבורך מטרה, תוכלי להוסיף על הסכום הבסיסי אותו הקצבת לרכישה. 

עגילים גדולים ומיוחדים – כל הסיבות הטובות לרכישה

עגילים מיוחדים בגודל משמעותי מייצרים נוכחות, מבטאים טעם אישי ומעניקים הרבה עניין לכל ההופעה. מאחלים לך הצלחה בבחירה והנאה מתכשיט המתכתב עם טעמך מייצג את קווי האופי שלך ואמירה אינדיבידואלית.

דילוג לתוכן