מתנה לאשה בת 60

מתנה לאשה בת שישים או לפי ראלף ואלדו אמרסון, ״גיל של אשה לא אומר דבר״. המנגינות הכי טובות מתנגנות על כינורות ישנים.”

 

לצפייה בקטלוג התכשיטים שלי בהשראת טבע גלילי היכנסו לחנות שלנו

 

מתנה לאשה בת 60, בת 60 פוקחת עין ונועלת  נעלה, יום גדול ממתין בפתח זה היום שלה! ואכן זה היום שלה, להיות היום בת שישים זו מתנה נהדרת ואם אפשר להוסיף לה גם תכשיט מיוחד זה בכלל נפלא.

פעם נחשבו בניי שישים לקשישים והיום? כמה נחת יש בזה ,תראו אותם בכול מקום שלא חשבתם שזה אפשרי, עדות ממקום ראשון. מטיילים לארצות רחוקות ,לומדים, מבלים עם נכדים, עוסקים בתחביבים שחיכו להם משכבר הימים, יש זיכרונות מהעבר ויש ציפיות לעתיד, הזמן דוחק להם לעשות ולהספיק ובחיי שהם נראים נפלא מאושרים ושמחים, נו טוב ,קצת פחות טוב רואים ושומעים אבל בניניו בימים אלה זה יתרון מחסרון.

 

ולאשה בת 60 שחוגגת יום הולדת בהחלט מגיע מתנה שהיא שיר השירים, תכשיטים מסטודיו רחלא עיצובים , הם הוכחה שלנשים בנות שישים יש אופי ללא חת, ומי שתבחר ותרצה להיות מוקד ,לעניין ותשומת לב תוכל לעשות זאת בנקל עם אחד מהעיצובים המיוחדים שלי.

בכול תכשיט מתכשיטי חשבתי עלייך, את שכבר עברת כברת דרך, את שבטוחה במעמדה, את שיודעת מה זו איכות , ייחודיות, ומקוריות. או כמו שאמר לי אחד ממעצבי האפנה שעבדתי אתו “תכשיטים שנועדו לאשה שלא מפחדת מלהפגין כניסה”

בסטודיו שלי אני מעצבת תכשיטים מהטבע ובהשראתו, אני מלקטת פיסות צבר, פירות, עלים, חלוקי נחל, וצדפים ומהם ובהשראתם מעצבת ויוצרת את תכשיטי המיוחדים, תכשיטים שנשזר בהם סיפור ,זיכרון, חוויה תכשיטים של אישה יוצרת שעברה כברת דרך לא קצרה ויודעת מה זה אומר יום הולדת 60.

 

מתנה לאשה בת 60 תכשיט מעוצב בהשראת טבע גלילי מידי מעצבת תכשיטים ישראלית

 

בסטודיו שלי מבחר טבעות עם חריטה הקדשה ושיבוץ, תליונים גדולים דמויי ויטארז עשויים מחלקי צבר שייבש, נשלחו ליציקה ואחר כך לציפוי זהב.

תליונים שזורים בשרשרת חיקוי אבנים בחימר פולימרי מרהיב בצבעיו.

עגילים גדולים וקטנים וצמידים, כן צמידים נפלאים קלים לענידה ולא מצריכים יד שלישית, קפיץ שנמתח והצמיד נסגר על היד.

כול האלמנטים הם יחודיים מעיצובי וניתן לבוא לסטודיו ויחד להתאים את התכשיט היחיד והמיוחד.

אני אמנית רב תחומית ויש לי נגיעה בתחומים אמנות מגוונים, כך שגם מבחינה צבעונית ניתן לחבר אלמנטים שהם שיר הלל לבת השישים.

סטודיו רחלא עיצובים בהחלט עם הפנים לבנות השישים.

המגוון גדול רק צריך לבחור

 

תמונות של תכשיטים מתנה לאשה בת 60 מהחנות של סטודיו רחלא עיצובים לחצו על התמונה לרכישה

 

מתנה לאשה בת 60 תליון ליום הולדת רחלא עיצובים 1500 × 1125מתנה לאשה בת 60 טבעות מעוצבות סטודיו רחלא 1500 × 1125מתנה לאשה בת 60 טבעת ציונה 1500 × 1125מתנה לאשה בת 60 ליום הולדת רחל אלתר 1200 × 900

 

לרעיונות נוספים של מתנה לאשה בת 60 בקרו בחנות שלי 

 

חנות של מעצבת תכשיטים ישראלית סטודיו רחלא 250 × 162

דילוג לתוכן