חלומות מתגשמים!

פוסט חדש, חנות מחודשת ועוד צעד להגשמת חלום!

אני יוצאת היום עם משלחת של יזמים מהגליל לסמינריון בגיאורגיה, עוד משהו בדרך להגשמת חלומותי, להביא את יצירתי ואמונתי לעוד אנשים מעבר לארצינו הקטנה.

יושבת בביתי שבקיבוץ יפתח, המזוודה ארוזה, מביטה בגלריה ובסטודיו שלי וחושבת, רחלה את גדולה! הרי לפני 25 שנה לא חשבת שככה יראו חייך, לפני 25 שנה לא חשבת שכלל זה אפשרי.

אני אמנית ויוצרת מאז שמכירה את עצמי, אבל הצורך למושלמות בכול שטחי חיי ,לא נתן לי לקדם את מה שאני יודעת לעשות, את מה שבאמת רציתי לעשות. חשוב היה לי מעל לכול לשמור על בית, משפחה, להיות פנויה לילדים, לאיש שלי.  חלומות? לא היה להם מקום בטרוף של היום יום, גרה בקיבוץ ומנסה להשתלב, אוהבת את הבית ושומרת עליו, המקום שליד הגבול הטריד את שלוותי, פחדתי, פחד אמיתי לבטחון ושקט, הקיבוץ עובר הפרטה ומתווסף הפחד והחשש לבטחון כלכלי. 25 שנה הכול היה מוחבא עמוק עמוק בתוך הלב, אבל ידעתי והאמנתי “כול דבר בעיתו” לא התביישתי לבקש עזרה לעבור את השנים הללו, הילדים גדלו והתבגרו ואני איתם! בגיל 62 קצת לפני יום הולדתי החלטתי לצאת לפנסיה, נקישות קלות בלב אמרו לי “זה הזמן” תתחילי לבנות יסודות להגשמת החלום. ולאט לאט מתוך אמונה ביכולת שלי ליצור משהו שהוא שונה, משהו המחבר אותי למקום הטבעי שלי, נופים, אדמה, ים, חופש, התחלתי לעצב תכשיטים, תכשיטים שכולם השראה ושירה לטבע, תכשיטים אשר בכול פרט יש זיכרון ומסר מאהבה הגדולה שלי ל”טבע אציל”.

לא פשוטה הדרך, אני לא במיינסטרים, אבל האמונה, התשוקה, הנאמנות לעצמי לא נותנים לי להישבר!

אם יש דבר שאני אוהבת זה ללקט פיסות שנושרות מעצים, פרחים שיבשו, פרי שנשר מהעץ ורגע לפני שהוא נעלם אני מחבקת ומעניקה חיים חדשים כתכשיט בכסף או ציפוי זהב. שש שנים אני יוצרת ומעצבת את התכשיטים שבהם יש את חתימת ידיי ומאחורי רוח גבית של איש נפלא שיודע ומעריך את יצירתי, אני התבגרתי והפכתי לאשה בטוחה בעצמה שיודעת כמה מיוחדים האוצרות שבידי. לפני כחודש יצאתי למסע קסום עם קבוצת נשים אמניות להודו וחזרתי משם מלאת השראה וכוח. היום אני יוצאת עם משלחת מהגליל לסמינריון יזמים בגיאורגיה, נלמד על עסקים, נבקר בבתי מלאכה ויחד נחפש את הדרכים לפיתוח שיתופי פעולה. זה ממש לא מובן מאילו עבורי! אני צעקתי את החלום שלי, 2018  זו השנה לפריצת דרך ואני מרגישה שזה מתחיל. מה שקורה סביבי ולי, בא עם המון אהבה מאנשים שמאמינים בי ובדרכי ולא נותנים לי ליפול,. תשוקה ,אמונה ואהבה מתכון להצלחה! אני יודעת שיבואו עוד רגעי משבר, אבל הם יהיו האתנחתא לנסיקה הבאה. לפני 25 שנה זה לא היה אפשרי,  והיום ? השמים הם הגבול, אני אגשים את חלומי ועוד נשים רבות תהיינה שותפות לאהבתי בכך שיענדו את התכשיטים שלי ויצטרפו להיות חלק באהבתי ושמירת הזיכרון של הטבע. סטודיו רחלא עיצובים תכשיטים מעוצבים שכולם שיר אהבה לטבע ,תכשיטים האוצרים בתוכם את האהבה ליופי הבריאה.      

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן