מתנה לאחות סט תכשיטים תליון וזוג עגילים

מתנה לאחות

אתמול עברתי ניתוח בעין ימין לטיפול בקטרט..אני עדיין קצת בהלם נוכח המציאות החדשה ובעיקר לתובנה עד כמה ראייתי היתה פגומה והדבר האחרון שחשבתי היה שעומד להימכר סט ייחודי של תכשיטים בעוד רגע.

ובעודי מתפנקת לי  ברוגע , מצלצל הטלפון , רחלה זו ציפורה ,אני רוצה מתנה לאחותי” כמובן שמחתי לביקור וכשהיא היגעה אמרתי לה “תשמעי אני אחרי ניתוח בעין לא בטוחה במה שאני רואה” והיא השיבה “נו יחד נסתדר”.

סט ייחודי ומקורי מצדפה

וככה כשהיא מלאת התפעלות מהמגוון ובעיקר מהיחודיות, נפל מבטה על תליון הצדפה , ” אותו אני רוצה” , טוב היא אומרת אבל אין לזה עדיין שרשרת , השבתי לה “מה הבעיה? אני ארכיב אותה” וככה בסבלנות התיישבה השחילה , בדקה שסגרתי היטב , “עכשיו אולי יש לך גם עגילים? ” מדדה, חקרה,התלבטה כסף או מוזהב  ולבסוף בחרה בסט ייחודי ויפיפה מכסף עם שילוב צבע טורקיז, צדפה קטנה ומיוחדת שמצאתי בטיולי ביוון ואני שמחה שהיא הראשונה שרכשה את הסט הנפלא.

שתהה לנו שנה משמחת כמו שאני שמחה, איזה סט ייחודי ומדהים!

אוי רגע בעצם באתי לקנות לאחותי, נו טוב מה דעתך שאחותך תבוא ויחד נתאים לה את התכשיט הכי מיוחד עבורה?

בסטודיו רחלה יש עוד מגוון גדול מקורי ויפה של תכשיטים ייחודיים ממגוון חומרים, תליונים, שרשראות, טבעות ועגילים, סטים מרהיבים ועוד. התכשיטים בעבודת יד ובשילובים מן הטבע. רחל מעצבת תכשיטים ייחודית שלוקחת השראה מן הטבע שמסביבנו ובעזרת דמיון יצירתיות והרבה עבודה מעצבת תכשיטים שאין שני להם. בסטודיו אפשר גם לעצב לך את תכשיט החלומות שלך, ותמיד תמצאי אוזן קשבת אצל רחל שעיצוב תכשיטים באה לה ממקום של אהבה ליצירתיות ושמחה כשלקוח רוכש תכשיט שגורם לו לחייך.

תודה לך ציפורה על בוקר של כייףסט ייחודי של תליון ועגילים צדפה , כסף סטרלינג במילוי חומר בגוון טורקיז %d7%a6%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%a8%d7%94-4 %d7%a6%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%a8%d7%94-3 %d7%a6%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%a8%d7%94-1

דילוג לתוכן